Інтерфакс-Україна
07:13 02.04.2024

У Вінницькій області в результаті падіння з кар'єра загинув підліток

1 хв читати

У Вінницькій області внаслідок падіння з кар'єра загинув підліток, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"За межами с. Мар'янівка Гайсинського району на території недіючого гранітного кар'єру, з висоти 10 метрів впали двоє підлітків", - ідеться в повідомленні.

Як повідомляється, один із них самостійно вибрався з пастки. Його передали бригаді екстреної медичної допомоги. Водночас інший 17-річний підліток від отриманих травм загинув на місці.

Рятувальники за допомогою човна дісталися до місця трагедії та доставили загиблого на берег.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА