Інтерфакс-Україна
12:08 02.04.2024

Італія прийняла понад 180 тис. українців, які рятуються від війни, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну - посол

1 хв читати
Італія прийняла понад 180 тис. українців, які рятуються від війни, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну - посол

Із початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Італійська Республіка прийняла понад 180 000 українських громадян, які рятуються від війни, повідомив посол Італії в Україні П'єр Франческо Дзадзо в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"До речі, з початку повномасштабної війни Італія прийняла понад 180 000 українських біженців. Також дуже важливим є той факт, що Італія рішуче підтримує європейську інтеграцію України. Наша країна відіграє важливу роль у цьому напрямі, і ми віримо в розширення Європейського Союзу. Крім того, ми є третім найбільшим платником до бюджету ЄС", - розповів посол.

Відповідаючи на запитання, чи боїться Італія "ескалації війни" в Україні, Дзадзо сказав, що "італійський уряд дуже відданий справі допомоги Україні". При цьому він зазначив, що Італія раніше мала дуже сильні зв'язки з Росією, тому повна підтримка України від початку повномасштабної війни стала для українців "великою і приємною несподіванкою".

"Ця позиція була твердо збережена, коли уряд перейшов від Маріо Драгі до Джорджи Мелоні. Вона дуже підтримує Київ і має справді сильну позицію", - додав посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

Зеленський - Трампу: Якщо вдається зупинити війну на Близькому Сході, то інші війни точно можуть бути зупинені, в тому числі ця російська війна

У США засудили ексвійськового, який розповів секретні дані про війну в Україні на сайті знайомств

ЄС з 12 жовтня запроваджує нову біометричну систему контролю, ДПСУ роз'яснює

Зеленський зараз розмовляє з Трампом - Єрмак

Єрмак зустрівся з представницею ОАЕ, говорили про дітей та обмін полоненими, про інвестування в енергетику та агросектор

Викрито дві масштабні наркомережі, зокрема з реалізації нового небезпечного наркотика "кратом"

Ворог просунувся в трьох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Без світла залишаються ще 30,9 тис. сімей Одещини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА