Інтерфакс-Україна
13:00 02.04.2024

57 країн беруть участь у конференції "Відновлення справедливості для України" в Гаазі - Кулеба

1 хв читати
57 країн беруть участь у конференції "Відновлення справедливості для України" в Гаазі - Кулеба

П'ятдесят сім держав беруть участь у великій конференції "Відновлення справедливості для України", що відбувається у вівторок, 2 квітня, в Гаазі, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Рівно два роки тому українські війська звільнили Бучу, Ірпінь і відкрилися жахливі наслідки російських злочинів. Бучанська різанина шокувала весь світ. І торік відбувалася велика конференція Нідерландів, і сьогодні відбувається друга. П'ятдесят сім держав присутні. Це всі держави, об'єднані однією метою, - притягнути Росію до відповідальності за всі скоєні злочини", - сказав Кулеба під час спілкування зі ЗМІ перед початком засідання конференції Restoring Justice for Ukraine в Гаазі.

За словами міністра, багато чого вже вдалося досягти, особливо в напрямі створення механізму виплати компенсації за завдані збитки, а також Міжнародний кримінальний суд видав декілька ордерів на арешт.

"Але ще більше треба зробити, тому що люди теж не можуть постійно чекати, що колись настане відповідальність, що колись Росія буде покарана. Люди хочуть бачити, як карають Росію юридично... Тому мета цієї конференції, нашої участі в ній - зробити ще додаткові кроки до того, щоб побачити росіян за ґратами", - додав глава МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА