Інтерфакс-Україна
18:29 03.04.2024

Столтенберг: Усі союзники домовилися про необхідність більшої ролі НАТО в координації підтримки України

1 хв читати
Столтенберг: Усі союзники домовилися про необхідність більшої ролі НАТО в координації підтримки України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє, що всі союзники домовилися про необхідність більшої ролі альянсу в координації підтримки України з метою забезпечення міцнішої та стійкішої основи подальшої допомоги.

Про це він сказав у середу в Брюсселі на пресконференції після завершення першого дня засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО.

"Ми розглянули підготовку до саміту у Вашингтоні в липні, почавши з України... В українців закінчується не мужність, у них закінчуються боєприпаси. Ми повинні активізуватися зараз. На нашій сьогоднішній зустрічі сьогодні ми обговорили, як поставити нашу підтримку на міцнішу і стійкішу основу для майбутнього, всі союзники домовилися про необхідність підтримати Україну в цей критичний момент. Це - єдність мети. Сьогодні союзники домовилися рухатися вперед, плануючи більшу роль НАТО в координації допомоги у сфері безпеки та навчанні", - заявив Столтенберг.

За словами генсека, деталі майбутнього формату подальшої допомоги Україні "вимальовуватимуться найближчими тижнями". "Але Україна може розраховувати на підтримку НАТО зараз і в довгостроковій перспективі. Завтра ми зустрінемося з міністром Кулебою в рамках Ради Україна-НАТО і разом обговоримо поточні та довгострокові потреби України", - наголосив Столтенберг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Моді домовилися запланувати зустріч у вересні на Генасамблеї ООН та опрацювати обмін візитами

Новообраний президент Польщі Навроцький обговорить із Трампом розміщення американських військ на польській території

Розмова спікерів парламентів України та Латвії: завершення війни має ґрунтуватися на міжнародному праві та територіальній цілісності

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА