Інтерфакс-Україна
06:09 04.04.2024

Genmab купує розробника протиракових препаратів ProfoundBio за $1,8 млрд

1 хв читати
Genmab купує розробника протиракових препаратів ProfoundBio за $1,8 млрд

Данська біотехнологічна компанія Genmab купує американського розробника протиракових препаратів ProfoundBio за $1,8 млрд.

З покупкою ProfoundBio данська компанія отримує портфель розробок протипухлинних препаратів нового покоління на основі антитіл (ADC). Наразі три препарати перебувають на стадії клінічних випробувань.

"Об'єднання нових ADC-технологій ProfoundBio з власними розробками Genmab здатне відкрити додаткові можливості для створення нових препаратів, які можуть трансформувати лікування онкологічних захворювань і поліпшити життя пацієнтів", - ідеться в прес-релізі ProfoundBio.

Угода була схвалена радами директорів обох компаній. Сторони планують закрити її в першому півріччі 2024 року.

Штаб-квартира ProfoundBio розташована в Сіетлі (штат Вашингтон), а центр досліджень і розробок у китайському Сучжоу.

Акції Genmab втрачають у ціні 0,8% під час торгів у середу. За останні 12 місяців їхня вартість знизилася на 21%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

Окупанти за добу втратили 1 060 осіб та 101 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА