Інтерфакс-Україна
12:48 04.04.2024

Змінено порядок відвідування Херсонської області іноземними громадянами та міжнародними організаціями

1 хв читати

У Херсонській області змінено порядок відвідування області іноземними громадянами та міжнародними організаціями, акредитованих представників медіа це не стосується, повідомила пресслужба Сил оборони півдня України.

"Відтепер потрібно повідомити про чіткі плани відвідати населені пункти регіону за 72 години до візиту. Це стосується представників іноземних, консульських установ, представництв міжнародних організацій, добровольців тощо", - йдеться в повідомленні.

Подати заповнені документи потрібно на електронну пошту Комендатури Херсонської області: [email protected].

"Якщо ви - представник медіа, хочете працювати на території Одеської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської та Запорізької областей, заповніть Google-форму в об'єднаному координаційному центрі сил оборони півдня України", - йдеться в повідомленні.

Google-форму на роботу необхідно заповнити кожному представнику медіа окремо і надіслати запит не пізніше ніж за 72 години до візиту.

 

ОСТАННЄ

Білий дім підтвердив переговори Трампа з Сі Цзіньпіном 30 жовтня

РФ ударила по Запоріжжю: поранений рятувальник – ДСНС

Мудра: Слід проаналізувати механізм залучення міжнародних експертів до конкурсних комісій

Обмеження е/е застосовуватиметься в пʼятницю в окремих регіонах з 7:00 до 23:00

Росія боїться правди, тому вона націлюється на тих, хто її розповідає, – Матернова

Генсек Ради Європи шокований загибеллю журналістки та оператора телеканалу Freedom через удар російського дрона

Зеленський та Мелоні обговорили захист української енергетики від ударів РФ та ініціативи в програмі SAFE

Папа Римський і Карл III спільно провели богослужіння у Ватикані

Саміт у Будапешті запропонувала американська сторона, такі зустрічі потрібно добре готувати - Путін

Двоє членів наглядової ради Прозорро.Продажі склали повноваження, троє додалось

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА