Інтерфакс-Україна
11:58 05.04.2024

У суботу вдень в Україні очікуються короткочасні дощі, лише на південному сході буде сухо, 19-20° тепла, - Укргідрометцентр

1 хв читати
У суботу вдень в Україні очікуються короткочасні дощі, лише на південному сході буде сухо, 19-20° тепла, - Укргідрометцентр

У суботу, 6 квітня, в Україні вночі опадів не очікується, удень, окрім південно-східної частини, пройдуть короткочасні дощі, місцями грози, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер південно-західний (удень у західних областях із переходом на північно-західний), 5-10 м/с. Температура вночі 3-8° тепла, у східних і Сумській областях 0-5° тепла; вдень 14-19°, на півдні країни до 22°; на високогір'ї Карпат уночі 0-5° тепла, вдень 5-10°.

Прогноз погоди у Києві на 6 квітня - вночі без опадів, удень короткочасний дощ. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 5-7° тепла, вдень 15-17°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 6 квітня найвища температура вдень була 24,7° у 1968 р., найнижча вночі -6,6° у 1942 р.

У неділю, 7 квітня, очікуються невеликі, вночі в південних і центральних областях помірні дощі, вночі в західних, удень і в північних областях без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-5 м/с. Температура вночі 4-9° тепла; вдень 13-18°, на Закарпатті 17-22°.

У столиці 7 квітня вночі буде невеликий дощ, удень без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-5 м/с. Температура вночі 7-9° тепла; вдень 15-17°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц заявив про посилення санкцій проти Росії, якщо Путін відкине пропозиції 30-денного припинення вогню

Росія закрила на 12 і 13 травня повітряний простір над Капустіним Яром, звідки била "орешником"

У Києві Зеленський та європейські лідери вшанували пам’ять загиблих воїнів

Іран готується поставити в Росію пускові установки для балістичних ракет малої дальності - Reuters

Естонія передала техніку та обладнання для психологічних підрозділів ДСНС України

ЄС підтримує заклик до 30-денного припинення вогню в Україні - Каллас

Станція метро "Майдан незалежності" відновила роботу у звичайному режимі – КМДА

Росіяни вбили двох жителів Донеччини 9 травня - обладміністрація

Рубіо і Вадефуль обговорили припинення війни в Україні - Держдеп

В ЦПД прокоментували умови Кремля щодо перемир’я: Росія продовжує показувати, що миру не хоче

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА