Інтерфакс-Україна
13:06 05.04.2024

Розробники застосунку для військових "Армія+" готові пожертвувати термінами релізу на користь безпеки - заступниця міністра оборони

2 хв читати

Розробники мобільного застосунку для українських військовослужбовців "Армія+" залучають найкращих експертів на етапі конструювання та розробки для забезпечення захисту персональних даних військових, розповіла заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.

"Безпека даних - це наш топ-пріоритет. І ми готові пожертвувати частково строками релізу на користь безпеки. Сенситивність цих даних є для нас першочергово важливим", - сказала Черногоренко в інтерв'ю "АрміяInform".

За її словами, сам мобільний застосунок є своєрідним запобіжником від витоків, "оскільки має специфічну архітектуру, що дає змогу захистити агрегацію даних щодо людини".

"Зараз ми окремо будемо робити комплексну систему захисту інформації по всіх канонах, підсилимо її додатковими заходами і зможемо захистити на належному рівні застосунок", - сказала заступниця міністра.

Черногоренко розповіла, що застосунок "Армія+" має стати центральним продуктом цифровізації ЗСУ. "Сюди ж має підтягуватися медична картка, зарплата - все, що є екосистемою для військовослужбовця. В "Армія+" також хочемо додати опцію евакуюватися - просто даєш сигнал - і тебе забирають на найближчий стабілізаційний пункт, наприклад, і надають необхідну медичну допомогу", - розповіла вона.

За словами заступниці міністра, найбільш критичним функціоналом застосунку будуть електронні рапорти. "Ми вважаємо, що електронні рапорти створять більш довірливі відносини між військовослужбовцями та їхніми командирами, а відмови або схвалення рапорту будуть більш предметними, ґрунтовними і доцільними. Тому рапорти - це наш ключовий продукт", - розповіла Черногоренко.

На запитання, коли можна чекати запуску застосунку, вона відповіла, що "ми хочемо зробити це максимально швидко". "Місяць не скажу, але робимо все, щоб це було якомога раніше. Щоб це була середина літа - а ми вже вийшли в реліз і могли дати можливість користуватись", - сказала Черногоренко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА