Інтерфакс-Україна
12:28 06.04.2024

У Ростовській області РФ підірвано трубопровід для перекачування нафтопродуктів - ГУР

1 хв читати
У Ростовській області РФ підірвано трубопровід для перекачування нафтопродуктів - ГУР

У Ростовській області РФ підірвано трубопровід, яким здійснювали перекачування нафтопродуктів із місцевої нафтобази в танкери на припортовій території "Азовського морського порту", повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

"В ніч на 6 квітня 2024 року, в районі н.п. Азов (ростовська обл.) внаслідок підриву трубопроводу, яким здійснювалось перекачування нафтопродуктів з місцевої нафтобази до танкерів у припортовій території "Азовського морського порту", завантаження танкерів нафтопродуктами припинено на невизначений термін", - ідеться в повідомленні.

"Об'єкт використовувався державою-агресором у військових цілях, для підтримки ведення геноцидної війни проти України", - зазначили в ГУР.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Влучання по Краматорській ВЕС може вплинути на енергетичну ситуацію в регіоні - Greenpeace Україна

Україна вітає публікацію нової доповіді Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в країні – МЗС

Сибіга привітав Туреччину із 102-ю річницею проголошення Республіки

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

Зеленський запросив президента Аргентини з візитом до України

ВАР пропонує відшкодувати аграріями втрати за неможливість працювати на сільгоспземлях, де зведено фортифікаційні споруди

Фонд Баффета надасть напряму "Ремонт і виробництво" УЗ технічну допомогу обладнанням на $9,2 млн

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА