Інтерфакс-Україна
19:27 06.04.2024

Дата Саміту миру може бути узгоджена найближчими днями

1 хв читати
Дата Саміту миру може бути узгоджена найближчими днями

Дату інавгураційного Саміту миру може бути визначено найближчими днями, вважає президент України Володимир Зеленський.

"Найближчими днями, сподіваюся, що навіть не тижнями, ми узгодимо дату проведення першого інавгураційного саміту у Швейцарії. Ми цю дату маємо узгодити у двосторонньому форматі між мною і президентом Швейцарії", - сказав він в інтерв'ю, показаному в суботу в національному телемарафоні.

"Ми розраховуємо, що ми будемо розуміти не тільки дату, а й адженду нашої першої зустрічі. Ми розраховуємо мати 80-100 країн світу. Вважаємо, що це буде найпотужніший саміт. Саміт миру. Так, він інавгураційний. Але це дуже важливий саміт, де ми будемо бачити партнерів. І на якому, я думаю, ми побудуємо карту подальших кроків щодо закінчення війни", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА