Інтерфакс-Україна
07:12 07.04.2024

Окупанти вивозять підлітків на форум у РФ

1 хв читати

Росіяни мають намір проводити в Москві черговий пропагандистський форум, куди збирають підлітків з тимчасово окупованих територій, повідомляє Центр національного спротиву.

За їхніми даними, форум називається "Зберігачі історії" і присвячений виправданню нацистської політики Кремля.

"Збіговисько запланували на травень, і відповідальними за його проведення буде кремлівський "рух перших", - повідомили в центрі.

У Центрі розповіли, що кожен регіон отримав кількісний план учасників масовки. Колаборанти на тимчасово окупованих територіях формують списки підлітків, яких автобусами звозитимуть до Москви.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА