Інтерфакс-Україна
14:49 07.04.2024

Кількість постраждалих унаслідок учорашнього обстрілу Берислава зросла до трьох осіб - ОВА

1 хв читати

У Бериславі Херсонської області до лікарні звернулася жінка, яка постраждала внаслідок вчорашнього обстрілу, кількість постраждалих у місті зросла до трьох, повідомляє обласна військова адміністрація.

"До лікарні звернулася ще одна жителька Берислава, яка постраждала вчора внаслідок скидання вибухівки з дрона біля місцевого магазину. У 57-річної жінки - травма стегна, множинні садна та контузія. Постраждалій надано необхідну медичну допомогу", - йдеться в повідомленні, розміщеному в телеграм-каналі в неділю.

Як повідомлялося, 6 квітня військові РФ скинули вибуховий предмет із безпілотника біля магазину в Бериславі. Раніше було відомо про двох постраждалих.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА