Інтерфакс-Україна
19:10 07.04.2024

У Харкові пятеро постраждалих від денного обстрілу, пошкоджено 13 житлових будинків

1 хв читати
У Харкові пятеро постраждалих від денного обстрілу, пошкоджено 13 житлових будинків

П'ятеро людей постраждали внаслідок удару російських окупантів по житловому масиву в Шевченківському районі Харкова 7 квітня близько 11:45, повідомляють у телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

"Постраждали п'ять мирних жителів. Унаслідок ударів пошкоджено щонайменше 13 багатоповерхівок і приватних будинків, навчальні заклади, кафе, гуртожиток, готель, автомобілі", - ідеться в повідомленні.

За попередніми даними, ворог випустив по місту з літака два УМПБ (уніфікований міжвидовий плануючий боєприпас).

Прокурори спільно зі слідчими поліції задокументували наслідки чергової збройної агресії РФ. Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Раніше повідомлялося про чотирьох постраждалих - трьох жінок і чоловіка. "45-річний чоловік отримав осколкові поранення. Від госпіталізації відмовився. У двох жінок віком 37 і 72 діагностовано гостру реакцію на стрес. Допомогу надано на місці", - розповів голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ОВА долучать до електронного кабінету перевізника

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

ВООЗ і Міндовкілля працюватимуть над методикою оцінки впливу екологічної шкоди на здоров'я людей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА