Інтерфакс-Україна
18:26 08.04.2024

Іспанія скасує "золоті візи" для покупців нерухомості

1 хв читати
Іспанія скасує "золоті візи" для покупців нерухомості

Іспанський уряд має намір скасувати програму, що дає іноземцям "золоті візи" в обмін на інвестиції в нерухомість, пише Financial Times із посиланням на заяву прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчеса.

Наразі громадяни країн, що не входять до Євросоюзу, можуть отримати іспанську посвідку на проживання терміном на три роки, інвестувавши в нерухомість у країні не менше ніж EUR500 тис.

Відмова від програми надасть змогу поліпшити ситуацію з доступністю житла в Іспанії, зазначив Санчес.

"Наразі 94 зі 100 таких віз видають за інвестиції в нерухомість у великих містах, які вже зіткнулися з дуже важким ринком. Ті, хто вже живе там, працює і платить податки, практично не можуть знайти гідне житло", - сказав прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дрони ГУР атакували станцію "Ліски" у Воронезькій області РФ - джерело

Рютте, Фон дер Ляєн, Мелоні, Мерц та Стубб теж їдуть до Вашингтону на зустріч Зеленського та інших лідерів ЄС із Трампом

Рютте візьме участь у віртуальній зустрічі Коаліції охочих у неділю

Фон дер Ляєн: сьогодні о другій половині дня я буду вітати Зеленського в Брюсселі

Повітряні сили знешкодили вночі 40 з 60 ворожих дронів, прильоти зафіксовані у прифронтових районах

Окупанти 38 разів обстріляли населені пункти Донецької області в суботу, загинули 5 мирних жителів

На початку тижня ночі стануть холоднішими, вдень без змін, у вівторок по всій Україні без опадів

Оператори СБС знищили ще один сучаний російський танк "Прорив"

Окупанти втратили 17 розрахунків операторів БпАК на півдні України за добу

ЗСУ просунулися біля Яблунівки, в районі Золотого Колодязя знищено 910 окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА