Інтерфакс-Україна
08:38 09.04.2024

За добу на Харківщині два мирні жителі постраждали внаслідок російської збройної агресії

1 хв читати
За добу на Харківщині два мирні жителі постраждали внаслідок російської збройної агресії

Минулої доби Вовчанськ двічі зазнав обстрілу ЗС РФ, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"14:00 під час артобстрілу м. Вовчанськ пошкоджено приватний будинок. Постраждав 64-річний чоловік, без госпіталізації... 23:30 у м. Вовчанськ унаслідок обстрілу пошкоджено приватне домоволодіння. Без постраждалих", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив, що ЗС РФ обстрілювали також Кучерівку (пошкоджено приватні домоволодіння та автомобіль і Слобожанське (КАБом пошкоджено неактивне складське приміщення). Ворожих ракетних ударів зазнали Борова Чугуївського району (зафіксовано влучання по відкритій території та Чугуїв (пошкоджено 2 приватні будинки). Постраждалих не зафіксовано

Крім того, у Борщовій на території садового товариства 67-річний чоловік наступив на невстановлений вибуховий пристрій. Чоловіка госпіталізували з важкими травмами.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА