Інтерфакс-Україна
13:57 10.04.2024

Спецпредставник США Пріцкер, голова Ексімбанку Льюїс і заступник радника з нацбезпеки Сінгх прибули до Києва

1 хв читати

Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, президент і голова ради директорів Експортно-імпортного банку США Рета Джо Льюїс, а також економіст, ексзаступник радника президента США з національної безпеки Даліп Сінгх прибули до Києва з візитом і провели зустріч із прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем.

"Приємно вітати спецпредставника з економічного відновлення Пенні Пріцкер, голову Ексімбанку Рету Джо Льюїс і заступника радника з національної безпеки Даліпа Сінгха від Міжвідомчої платформи координації донорів сьогодні у Києві з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем та іншими українськими й міжнародними партнерами", - написала посол США в Україні Бріджит Брінк у соцмережі Х у середу.

Вона проілюструвала допис фотографією гостей на пероні залізничного вокзалу в Києві, а також на полях Міжвідомчої платформи координації донорів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив уряду максимально повно виконувати всі соціальні зобов’язання держави

Зеленський: Відчувається, що українська промисловість набирає обертів

Адміністрація Трампа схвалила першу партію зброї для України, оплачену союзниками за механізмом PURL

Міноборони Польщі: Відповідальність за провокацію з БпЛА та її наслідки несе Росія

Міжнародна робоча група щодо санкцій проти РФ представила робочий документ про обмеження, щоб РФ погодилася на припинення вогню

У Києві 13-річний підліток зазнав травматичної ампутації ноги на залізниці

У Херсоні через обстріл загинув місцевий житель

Рятувальники 10 годин гасили масштабну пожежу на Київщині

Окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини, поранено трьох жінок, одна – у важкому стані

Disney, Universal і Warner Bros звинуватили MiniMax у порушенні авторських прав, подали позов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА