Інтерфакс-Україна
20:29 10.04.2024

Путін зробить усе, щоб цього року збільшити удари по Україні - Зеленський

1 хв читати
Путін зробить усе, щоб цього року збільшити удари по Україні - Зеленський

Володимир Путін зробить усе, щоб цього року збільшити кількість ударів по Україні; Україна ж, своєю чергою, збільшуватиме свою далекобійність і можливості зі знищення окупантів, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні російські терористи знову завдали ударів керованими авіабомбами по наших громадах, зокрема, по Харківщині. Є постраждалі. Станом на зараз відомо про трьох загиблих, серед яких дитина. Мої співчуття всім, хто втратив рідних", - заявив він у відеозверненні.

За словами Зеленського, "Путін зробить усе, щоб цього року збільшити удари по Україні та спробувати зламати нас".

"Це російський терор кожен день і ніч у нашому прикордонні та прифронтових районах. Природно, ми збільшимо наші можливості, нашу далекобійність, наші можливості знищувати окупантів. Але потрібна не менша і внутрішня сила, внутрішнє розуміння, що війну на своїх умовах закінчують лише сильні, а слабкі - лише на чужих. Україна має бути сильною. Ми зробимо для цього все", - сказав президент.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Швеції в Україні ознайомився із діяльністю УЧХ на Сумщині

Кількість постраждалих у Самарі на Дніпропетровщині через ракетну атаку зросла до 25 людей

ВАКС обрав запобіжний захід Чернишову у вигляді застави в 120 млн грн

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

ВАКС розглядатиме клопотання про відсторонення Чернишова від посади на окремому засіданні

Ізраїль з початку конфлікту уразив 900 цілей в Ірані та ліквідував 11 вчених-ядерників – IDF

Південна Європа очікує на прихід аномальної спеки з температурою вище 40°С - ЗМІ

Зеленський доручив ОП та МЗС сформувати чіткий графік практичних кроків для створення трибуналу проти РФ

У справі про вимагання $150 тис. повідомлено про третю підозру

Путін заявив, що РФ готова провести наступний раунд переговорів із Києвом у Стамбулі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА