Інтерфакс-Україна
20:32 10.04.2024

Січеславські десантники на авдіївському напрямку відбили 13 ворожих атак - командування ДШВ ЗСУ

1 хв читати
Січеславські десантники на авдіївському напрямку відбили 13 ворожих атак - командування ДШВ ЗСУ

На авдіївському напрямку Січеславські десантники знищили 10 одиниць ворожої техніки, відбили 13 атак і ворожих штурмів, повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

"Уже близько двох тижнів вся Україна спостерігає за активними наступальними діями противника на авдіївському напрямку. Десятки знищених одиниць військової техніки та окупантів – це наслідки детального планування та застосування вогневих засобів підрозділів легендарної 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Зокрема, минулої доби Січеславські десантники відбили 13 атак і ворожих штурмів, знищили 10 одиниць ворожої техніки, з них п'ять танків і п'ять одиниць бронетехніки.

Особовий склад противника також зазнав втрат, серед яких 32 поранених і 23 загиблих окупантів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські прикордонники подякували Анджеліні Джолі за підтримку України

Президент Кенії подякував Зеленському за згоду сприяти у звільненні кенійців, шахрайськи завербованих РФ на війну

Сирський наголосив на неприпустимості залучення інструкторів до виконання інших завдань

Комісія ООН підтвердила висновки своїх розслідувань за результатами поїздки в Україну

У лікарні помер один з постраждалих внаслідок удару ворожого дрону по цивільній автівці у Харківській області

На Херсонщині в лікарні помер чоловік, постраждалий в результаті обстрілу – ОВА

Щонайменше 1436 громадян з 36 африканських країн воюють у лавах армії РФ проти України - Сибіга

У Покровську ворог зменшив активність, очікує на поповнення, намагався декілька разів проникнути у Гришине

СБУ заочно повідомила про підозру меру Москви, який мобілізував на війну майже 90 тис. москвичів

Залужний розповів вихованцям Ітонського коледжу в Британії про Україну та війну з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА