Інтерфакс-Україна
13:19 11.04.2024

Кількість загиблих у Миколаєві зросла до 4 людей - Сили оборони півдня

1 хв читати

Унаслідок російського обстрілу Миколаєва вдень у четвер, 11 квітня, загинули чотири людини, повідомляє командування Сил оборони півдня України.

"За попередньою інформацією, загинули чотири цивільні особи, п’ятеро постраждало", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Є пошкодження житлових будинків та автомобілів у приватному секторі, також зафіксовано пошкодження промислових об'єктів. Обставини уточнюють.

Раніше було відомо про двох загиблих і чотирьох постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

Мокрий сніг очікується в Україні у вівторок, напередодні Різдва різко похолодає, без опадів

Україна готує санкційний пакет проти осіб, що працюють із російським ВПК, зокрема проти осіб з Китаю, - Зеленський

ЄС ще на пів року продовжив економічні санкції для РФ

Проєкт зі створення наглядових рад у вишах буде законодавчо врегульовано, але для університетів це буде добровільно, - Трофименко

Ворог атакував два енергооб'єкти на Одещині зі значними пошкодженнями – ДТЕК

Запровадження індикативної собівартості навчання на контракті врятувало виші і підготувало їх до підвищення зарплат - Трофименко

РФ вночі атакувала енергооб'єкти в 5 областях, знеструмлених споживачів частково заживлено – Міненерго

Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко

Заступник міністра освіти Трофименко про відкриття кордонів для 18-22-річних: Заборонами ми людей не втримаємо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА