Інтерфакс-Україна
18:30 11.04.2024

Зеленський - партнерам: Ми маємо зламати наміри Путіна знищити нашу енергетику

1 хв читати
Зеленський - партнерам: Ми маємо зламати наміри Путіна знищити нашу енергетику

Президент України Володимир Зеленський вкотре закликав партнерів надати Україні засоби протиповітряної оборони для захисту інфраструктури та життів людей.

"Перше - це ППО. Ми потребуємо захисту Харкова, Одеси, Миколаєва, Запоріжжя та всіх інших наших міст від російських ударів", - заявив Зеленський на пресконференції за підсумками саміту Тримор'я у Вільнюсі.

Глава держави подякував кожному лідеру, який чує українців, готовий допомогти в комунікації з іншими партнерами, щоб Україна отримала системи ППО, які можуть захистити.

Як він наголосив, "вони є у світі і мають захищати життя. ППО - це перший пріоритет наразі".

"Путін уже третій рік намагається знищити нашу енергетику. У нього абсолютно цивільні мішені, і він хоче зламати життя людей. Ми маємо зламати його наміри", - заявив Зеленський.

Як повідомлялося, в ніч на 11 квітня Росія завдала чергового масованого удару по об'єктах енергетичної інфраструктури України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Американські гарантії безпеки для України є критично важливішими за європейські - ЗМІ

З початку року з прикордонних громад Сумщини евакуйовано понад 300 людей через ворожі обстріли

Трамп заявив, що під час рейду на Мадуро США застосували секретну зброю "The Discombobulator"

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА