Інтерфакс-Україна
12:25 12.04.2024

В Україну повернули тіла 99 загиблих захисників

1 хв читати
В Україну повернули тіла 99 загиблих захисників

За підсумками репатріаційних заходів в Україну повернули 99 полеглих захисників, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

"Зокрема, вдалося репатріювати 77 тіл захисників, які воювали на донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів із запорізького напрямку і двох захисників із харківського напрямку", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Полеглих повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром СБУ, МВС України, Секретаріатом уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур Сектору безпеки та оборони України.

"Окрема подяка за сприяння Міжнародному комітету Червоного хреста", - зазначається в повідомленні.

Збройні сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих.

Після ідентифікації тіла наших захисників передадуть родинам для гідного поховання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політика Трампа спонукає частину американців перебиратися в Європу - ЗМІ

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

Російські хакери атакували румунські веб-сайти в день президентських виборів – ЗМІ

Американський суд призупинив дію постанови про повернення співробітників "Голосу Америки" на роботу - ЗМІ

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом поширилася до 85 га – ДСНС

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 177 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 201 ворожу атаку - Генштаб

Прокремлівський кандидат лідирує в першому турі президентських виборів в Румунії

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом охопила близько 80 га - ДСНС

Одна людина дістала поранення через скидання вибухівки з ворожого дрона в Херсоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА