Інтерфакс-Україна
12:18 13.04.2024

Законопроєкт про демобілізацію вже в роботі, найближчими місяцями з'явиться версія, яка потім потрапить до парламенту - Міноборони

1 хв читати
Законопроєкт про демобілізацію вже в роботі, найближчими місяцями з'явиться версія, яка потім потрапить до парламенту - Міноборони

Представники Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ вже ведуть роботу над законопроєктом про демобілізацію, найближчими місяцями з'явиться його версія, яку потім подадуть до парламенту, повідомив спікер Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.

"Готувати цей законопроєкт будуть спільно з Міністерством оборони України, а також представниками Генштабу. Він уже в роботі, і протягом найближчих місяців з'явиться версія, яка потім потрапить до парламенту", - сказав Лазуткін в ефірі національного телемарафону в суботу.

За його словами, раніше офіційні джерела заявляли, що термін готовності законопроєкту становитиме 8 місяців, однак "після певних дискусій це прибрали". Речник Міноборони висловив сподівання, що законопроєкт буде готовий раніше зазначеного терміну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА