Інтерфакс-Україна
08:26 14.04.2024

У Херсонській області за добу через обстріли п’ять жителів дістали поранення, є влучання у припортову інфраструктуру

1 хв читати
У Херсонській області за добу через обстріли п’ять жителів дістали поранення, є влучання у припортову інфраструктуру

У Херсонській області за минулу добу внаслідок російських обстрілів 5 осіб дістали поранення, є влучання у припортову інфраструктуру, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін станом на 06.00 неділі.

"Минулої доби противник обстрілював Берислав, Понятівку, Дніпровське, Бурштинове, Берегове, Козацьке, Львів, Кізомис, Білозерку, Комишани, Велетенське, Станіслав, Інженерне, Зимівник, Осокорівку, Гаврилівку, Нововоронцовку та місто Херсон", - написав він у своєму телеграм-каналі.

"Через російську агресію 5 осіб отримали поранення", - наголосив Прокудін.

Очільник Херсонщини також повідомив, що російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема пошкоджено багатоповерхівку та 17 приватних будинків. Було зафіксовано влучання в дошкільний навчальний заклад та припортову інфраструктуру.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА