Інтерфакс-Україна
10:42 15.04.2024

На Донеччині через обстріли армією РФ за добу загинув один місцевий житель, поранено двох

1 хв читати

Унаслідок обстрілів у Донецькій області за минулу добу загинув один мирний житель, поранено двох, зафіксовано численні руйнування житлового фонду, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Покровський район. В Очеретиному одна людина загинула й дві поранені, пошкоджено дві багатоповерхівки. Красногорівка зазнала авіаудару, під артобстрілами Катеринівка і Єлизаветівка. Під ракетний удар потрапили околиці Покровська", - написав він у телеграм-каналі в понеділок уранці.

За його даними, у Краматорському районі в Лиманській громаді обстріляно Ямполівку й Терни. "Зранку ворог обстріляв Слов'янськ - пошкоджено дві багатоповерхівки. Під вогнем - села Костянтинівської громади".

Як повідомив Філашкін, у Бахмутському районі в Торецьку пошкоджено два будинки та інфраструктурний об'єкт, у Щербинівці - три будинки. У Часовоярській громаді пошкоджено 14 приватних будинків і багатоповерховий житловий будинок, у Сіверську пошкоджено два будинки та дві нежитлові споруди.

"Загалом за добу росіяни 12 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуювали 59 осіб, зокрема трьох дітей", - інформував голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

ЦВК визнала Романа Кравця народним депутатом

Є загиблі і поранені внаслідок ворожого авіаудару по Харкову – мер

Ткаченко – Кличку: Рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються в міській держадміністрації

Сили оборони стримують ворога на півночі Покровська та Мирнограда, за тиждень знищено 370 окупантів – 7 корпус ДШВ

Поліція: 73-річний чоловік помер в Києві не через ожеледицю, а від хвороби серця

Жодна країна ЄС не здатна так швидко відновити тепло, як Київ - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА