11:22 16.04.2024

СБУ вразила РЛС дальньої дії в Брянській області - джерело

1 хв читати
СБУ вразила РЛС дальньої дії в Брянській області - джерело

Дрони-камікадзе літакового типу вразили радіолокаційну станцію (РЛС) дальньої дії в Брянській області (РФ), яка контролювала небо на 700 км углиб України, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в Службі безпеки України.

"Цього разу в росіян стало на один менше модернізованого комплексу "Небо-У", який допомагав ворогові виявляти українські засоби ураження і підтримував бомбардувальники, що атакували КАБами українське прикордоння", - розповів співрозмовник агентства у вівторок.

За його словами, РЛС вартістю $100 млн вразили сім дронів-камікадзе літакового типу, внаслідок чого комплекс "Небо-У" виведено з ладу.

"Завдяки ураженню цієї РЛС у ворога стало менше можливостей виявляти повітряні цілі вздовж північного кордону України. Радіолокаційна сліпота росіян допоможе нашим військам вести розвідку, запускати безпілотники та якісно використовувати армійську авіацію на цій ділянці", - наголосило джерело у спецслужбі.

Воно нагадало, що це вже другий комплекс "Небо-У", який знищило 13 Головне Управління військової контррозвідки СБУ - перший знищено в Білгородській області РФ. Також, за словами співрозмовника агентства, нещодавно було виведено з ладу радіолокаційний комплекс "Каста-2Е2" поблизу тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА