Інтерфакс-Україна
17:08 16.04.2024

Завершено евакуацію сімей із дітьми з Липецької громади - Синєгубов

1 хв читати
Завершено евакуацію сімей із дітьми з Липецької громади - Синєгубов

Завершено примусову евакуацію родин із дітьми з Липецької громади, оголошену минулого тижня у зв'язку з постійними обстрілами, повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

"На сьогодні можемо констатувати, що з цього населеного пункту евакуацію вже завершено. Щодо інших - ми маємо вивезти ще близько 140 таких сімей", - сказав Синєгубов в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

Як повідомлялося, 11 квітня рада оборони області ухвалила рішення про примусову евакуацію сімей із дітьми з 47 прифронтових населених пунктів Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів. За його даними, йшлося про евакуацію 182 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: затримано дезертира і аспіранта вишу, які закликали РФ до подальшого захоплення України

Аварійні відключення застосовано в кількох регіонах – "Укренерго"

Плями в морі біля узбережжя Одеси утворилися від витоку соняшникової олії - обладміністрація

Внаслідок нічної атаки РФ є знеструмлення в 5 областях – Міненерго

Житель Лиману загинув під обстрілами, ще 5 мирних жителів Донецької області поранені за добу – обладміністрація

Нацполіція оголосила підозри у справі про привласнення 70 млн грн на відновленні критичної інфраструктури Харкова

Міносвіти: в 17 областях діє 23 освітні простори "Школи супергероїв"

РФ два дні поспіль завдає ударів по об’єктах "Укрнафти" – глава "Нафтогазу"

ЗСУ до кінця року отримають 3 млн FPV-дронів - Шмигаль

Польські пошукові роботи в селі Угли на Рівненщині відбудуться в березні-квітні 2026р - Мінкультури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА