Інтерфакс-Україна
09:48 17.04.2024

У Чернігові внаслідок ракетної атаки РФ є жертви і поранені - ОВА

1 хв читати
У Чернігові внаслідок ракетної атаки РФ є жертви і поранені - ОВА

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації (ОВА) В'ячеслав Чаус повідомив про жертви і поранених унаслідок ракетного удару РФ по Чернігову в середу вранці.

"Ворог ударив ракетами по Чернігову. Є жертви і поранені", - написав він у телеграм-каналі.

Пізніше він записав відеозвернення, в якому уточнив, що удару було завдано майже по центру міста, поранених багато, проте не уточнив, скільки саме.

"Ворог завдав трьох ракетних ударів по майже центру міста. Є загиблі цивільні, є багато поранених, наразі працюють рятувальники, працюють наші медики, надають всю необхідну допомогу. Уже створено штаб, надаватимуть усю необхідну допомогу. Вся детальна інформація пізніше", - сказав Чаус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти, ймовірно, застосували КАБ по Кривому Рогу – телеграм-канали

Новий тиждень в Україні розпочнеться дощами, у Карпатах мокрий сніг та дощ

Атаковано виробництво найбільшого виробника кави у "дріпах" Idealist Coffee

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Аварійно-рятувальні роботи у Києві продовжуються, на місцях уражень - понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки – Клименко

УЧХ розгорнув пункт допомоги постраждалим через російську атаку БпЛА на Київ

Чотири людини загинули й одна зазнала поранень унаслідок російських атак на Донеччині за минулу добу - поліція

Одна людина загинула, двоє постраждали через ворожі обстріли Куп'янського району Харківської області

Генштаб: ЗСУ звільнили дев’ять населених пунктів у районі Очеретиного та стримують РФ під Покровськом

ЗСУ відкинули противника у Покровському районі – поблизу Никанорівки, Нового Шахового та у Федорівці, у ворога теж є успіхи - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА