Інтерфакс-Україна
14:42 17.04.2024

Російського військового, який розстріляв жителя Київщини під час окупації, засуджено до реального тюремного терміну

2 хв читати
Російського військового, який розстріляв жителя Київщини під час окупації, засуджено до реального тюремного терміну

Завдяки доказовій базі Служби безпеки України реальний 12-річний термін ув'язнення отримав іще один російський окупант, причетний до вбивств цивільного населення під час окупації Київської області, повідомляє СБУ.

"Ідеться про Радіка Гукасяна – 29-річного контрактника із 331 парашутно-десантного полку 98 повітряно-десантної дивізії збройних сил росії", - йдеться в повідомленні української спецслужби в телеграм-каналі в середу.

За інформацією СБУ, під час боїв за Київ він разом з іншими окупантами розстріляв цивільний автомобіль поблизу м. Буча Київської області, внаслідок чого загинув водій. Щоб приховати злочин, окупанти закопали тіло вбитого чоловіка в лісі.

У повідомленні уточнюється, що українські захисники взяли Гукасяна в полон під час боїв на херсонському напрямку в серпні 2022 року.

У СБУ повідомляють, що російський військовослужбовець був у складі окупаційного угруповання РФ, яке з перших днів брало участь у повномасштабному вторгненні. "Перебуваючи на території Київщини, він разом зі спільниками обстрілював і грабував помешкання місцевих жителів. А потім награбоване майно відправляв до рф", - наголошується в повідомленні.

Гукасяна визнано винним за ч. 2 ст. 28 і ч.ч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів і звичаїв війни, поєднане з умисним убивством за попередньою змовою групою осіб).

Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив окупанту 12 років в'язниці.

Розслідування проводили слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ викрило схему привласнення понад 6,4 млн грн, виділених на будівництво фортифікаційних споруд на Запоріжжі

Сибіга: Україна не розглядає територіальні поступки Росії

Європейська асоціація бджолярів намагається заблокувати збільшення безмитного імпорту меду з України

Швейцарія слідом за ЄС розширила санкції щодо Росії

Глава ЄК візьме участь в онлайн-саміті, організованому канцлером ФРН

Польща депортує 63 особи, в тому числі 57 українців, через заворушення на концерті у Варшаві – Туск

DeepState: Сили оборони зачистили від ворога Степногірськ

Глава МЗС Чехії: Європа сплачує більшість військових і невійськових послуг, що посилює її позицію у мирних перемовинах

Рада адвокатів України обрала трьох кандидатів до конкурсної комісії з відбору членів ВККС

Матернова вітає призначення нового члена ВККС: Україна продовжує судову реформу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА