Інтерфакс-Україна
19:04 17.04.2024

В ОАЕ ліквідовують наслідки повені, спричиненої найсильнішими за 75 років зливами

1 хв читати
В ОАЕ ліквідовують наслідки повені, спричиненої найсильнішими за 75 років зливами

Комунальні служби ОАЕ розпочали ліквідацію наслідків повені, яка призвела до загибелі однієї людини, повідомляють у середу близькосхідні ЗМІ.

Найсильніше постраждав Дубай. Унаслідок стихії пошкоджено багато нижніх поверхів житлових будинків і офісів компаній, повалені дерева, обвалилися фасади деяких будівель.

Частина автомагістралей у Дубаї, як і раніше, затоплена, що призвело до транспортного колапсу. Багато власників автомобілів, зокрема люксових, кинули свої застряглі транспортні засоби на дорогах. Заняття в навчальних закладах скасовано, державних службовців переведено на віддалену роботу.

Складна ситуація також в аеропортах Дубая. У Міжнародному аеропорту Дубай у середу сотні авіарейсів скасовано, затримано або перенаправлено до інших повітряних гаваней. Однак аеропорт, який вважається одним з найбільших у світі, у середу поступово відновлює роботу, відправлено й прийнято кілька рейсів.

"Ми працюємо над тим, щоб відновити нашу діяльність якнайшвидше в дуже непростих умовах", - зазначено в повідомленні Міжнародного аеропорту Дубай.

Згідно з інформацією метеослужб ОАЕ, зливи, що обрушилися раніше цього тижня на країну, стали найсильнішими за останні 75 років. У деяких районах випало до 250 мм опадів менш ніж за добу.

У сусідньому Омані також продовжують ліквідацію наслідків повені. Там загинули 18 осіб. Негода зачепила Катар і Бахрейн.

ОСТАННЄ

Через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

Кількість боєзіткнень цього тижня зросла на 8%, авіаударів – на 20% – Генштаб

Кількість поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя зросла до трьох – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА