Інтерфакс-Україна
11:34 18.04.2024

ТЧХУ не комунікує з організаціями Червоного Хреста Росії та Білорусі - Доценко

1 хв читати
ТЧХУ не комунікує з організаціями Червоного Хреста Росії та Білорусі - Доценко
Фото: пресслужба ТЧХУ

Український Червоний Хрест не підтримує жодних зв'язків з організаціями Червоного Хреста Росії та Білорусі, заявив генеральний директор Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

"Український Червоний Хрест не має жодних комунікацій і зв'язків із російським Червоним Хрестом починаючи з 2014 року. З Білоруським Червоним Хрестом така сама історія. Попри те, що ми є частиною Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця", - сказав Доценко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він спростував будь-які звинувачення в тому, що Червоний Хрест є проросійською структурою.

Доценко нагадав, що Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця складається з трьох незалежних одна від одної організацій - Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Міжнародної Федерації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та національних товариств, які діють у різних країнах світу.

"У кожного з нас є своя місія, своя структура і свій менеджмент. Ми не філія, ми самостійна, українська гуманітарна організація, яка проводить свою діяльність відповідно до українського законодавства. Наші співробітники і волонтери - це українці, вони так само, як і решта громадян, живуть щодня під обстрілами, їхні будинки також руйнуються, і вони також втрачають рідних і близьких людей. Тому говорити про проросійську структуру в нашій організації не має сенсу", - наголосив Доценко.

ОСТАННЄ

Якщо Угорщина припинить імпортувати російську нафту та газ, це прискорить кінець війни, заявив Кошта

Після повернення незалежності НАБУ-САП відповідальність на нас в рази більше – Кривонос

Зеленський про розгортання військ партнерів в Україні: Буде точно не в одиницях, а в тисячах

Українські фахівці розвивають далекобійність, були позитивні випробування – Зеленський

Україна готова зустрічатися з Орбаном, щоб проговорити причини блокування вступу до ЄС, - Зеленський

Команда ЄС прямує до Вашингтона, щоб працювати зі США над новим санкційним пакетом проти РФ, – Кошта

Зеленський і Кошта обговорили програму SAFE та скоординували кроки щодо перемовин про членство в ЄС

Ексзаступника голови ДФС Бамбізова затримано за підозрою в організації конвертцентру на 1,5 млрд грн

Зеленський: Важливо, щоб гарантії безпеки почали працювати вже зараз, під час війни, а не тільки після її закінчення

Голова ВАКС: Відчуваємо загрозу незалежності суду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА