21:01 18.04.2024

Україна почала переговори з Чехією про укладення угоди з безпеки

1 хв читати
Україна почала переговори з Чехією про укладення угоди з безпеки

Українська делегація почала переговори з Чехією щодо укладення двосторонньої угоди з безпеки, повідомляє пресслужба президента.

Зазначено, що українську переговорну делегацію очолює керівник Офісу президента Андрій Єрмак, а сьогоднішній раунд переговорів провів заступник голови ОП Ігор Жовква. Своєю чергою, Чехію представляв генеральний директор із питань безпеки та багатосторонніх відносин Міністерства закордонних справ Давид Конецький.

"Чехія демонструє незмінне лідерство в підтримці України та заохочує інших партнерів до реалізації сміливих і важливих ініціатив, зокрема щодо постачання нашій країні боєприпасів. Ми також відчуваємо потужну підтримку Чехії на шляху до майбутнього членства України в ЄС і НАТО", - наголосив Жовква.

Сторони засвідчили прогрес у підготовці проєкту майбутньої безпекової угоди, а також обмінялися баченням її змісту, зокрема, щодо посилення співпраці в сфері ВПК.

Також делегації узгодили графік подальших переговорів, щоб лідери України та Чехії могли підписати угоду найближчим часом.

У пресслужбі нагадали, що "тиждень тому під час зустрічі у Вільнюсі президент України Володимир Зеленський і президент Чеської Республіки Петр Павел обговорили готовність укласти двосторонню безпекову угоду. Це передбачено Спільною декларацією про підтримку України, яку підписали під час Вільнюського саміту НАТО 12 липня 2023 року".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА