Інтерфакс-Україна
12:51 19.04.2024

Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в Донецькій області

1 хв читати
Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в Донецькій області

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в Донецькій області, а також оглянув будівництво фортифікацій у регіоні.

"На Донеччині провів нараду щодо безпекової ситуації в регіоні та захисту людей. Докладні доповіді генерала Содоля, голови ОВА Філашкіна, керівників управлінь СБУ та Нацполіції. Оглянув будівництво фортифікацій – максимум сил має бути зосереджено на цьому напрямку", - написав Зеленський у телеграм-каналі в п'ятницю.

Він подякував усім, хто захищає Україну та людей, а також кожному і кожній, хто щодня працює заради України.

Як повідомляє пресслужба президента, командувач ОСУВ "Хортиця" Юрій Содоль поінформував про основні потреби військових підрозділів та оперативну обстановку у своїй зоні відповідальності, зокрема щодо оборони Часового Яру.

Також голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін поінформував про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів, відновлення водопостачання в населених пунктах регіоні, забезпечення навчання та будівництво укриттів у школах.

"Крім того, Вадим Філашкін зазначив, що Донецька ОВА разом з іншими областями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури зводять третю лінію оборони в регіоні", - ідеться в повідомленні.

Керівники управлінь СБУ та Нацполіції доповіли про контррозвідувальну роботу та криміногенну ситуацію в регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та Угорщини посперечалися через заяву Орбана про замороження активів РФ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА