Інтерфакс-Україна
11:31 20.04.2024

У Дніпрі завершено рятувальну операцію після ракетного удару РФ

1 хв читати
У Дніпрі завершено рятувальну операцію після ракетного удару РФ
Фото: https://t.me/dnipropetrovskaODA

У ніч на суботу рятувальники деблокували з-під завалів багатоповерхівки в Дніпрі тіло загиблого чоловіка - це третя жертва внаслідок російського удару вранці 19 квітня, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"У Дніпрі завершено аварійно-рятувальні роботи", - сказано в телеграм-каналі відомства.

Загалом унаслідок російської атаки в місті загинули 3 людини, 24 - постраждали. Підрозділами ДСНС врятовано 12 осіб, уточнили у відомстві.

Також 51 особа отримала допомогу від психологів ДСНС.

На місці працювали 101 рятувальник і 20 одиниць техніки ДСНС.

"Загалом через російські атаки 19 квітня на Дніпропетровщині загинули 8 людей, з них - 2 дитини, 34 людини постраждали. Серед постраждалих одна дитина", - підсумували у відомстві.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі суботу оголошено днем жалоби. 

ОСТАННЄ

Україна закликає країни FATF включити РФ до переліку юрисдикцій високого ризику – Шмигаль

Україна готує відповідь на нарощування РФ дронових ударів – Зеленський

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА