Інтерфакс-Україна
10:58 21.04.2024

РФ, імовірно, посилить тиск на фронті, намагаючись використати тимчасове вікно до надходження військової допомоги зі США - ISW

1 хв читати
РФ, імовірно, посилить тиск на фронті, намагаючись використати тимчасове вікно до надходження військової допомоги зі США - ISW

Російська армія, найімовірніше, намагатиметься використати тимчасове вікно до надходження військової допомоги зі США і посилить тиск на всіх ділянках фронту, вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Як наголошується в огляді ISW за суботу, 20 квітня, ухвалений Палатою представників США законопроєкт про допомогу Україні приблизно у розмірі $60 млрд має бути ухвалений Сенатом і підписаний президентом, перш ніж ця допомога почне надходити.

"Це і час, необхідний для транспортування американської техніки на лінію фронту в Україні, найімовірніше, означатимуть, що нова допомога США почне впливати на ситуацію на лінії фронту не раніше ніж за кілька тижнів", - йдеться в огляді. Тож ситуація на лінії фронту, ймовірно, продовжить погіршуватися в цей відрізок часу, особливо "якщо російські війська посилять свої атаки, щоб скористатися тимчасовим вікном до прибуття нової американської допомоги", - вважають військові експерти.

Українські сили, чекаючи на допомогу зі США, "можуть зазнати додаткових невдач найближчими тижнями", припускають фахівці, але ЗСУ, ймовірно, "зможуть стримати нинішній російський наступ, якщо допомога США надійде швидко".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили 87 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання 22 дронів на 12 локаціях

Кабмін запровадив фінансову підтримку провідних українських наукових видань

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА