17:17 22.04.2024

Кличко передав НАБУ результати внутрішнього аудиту щодо ремонту Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни

1 хв читати
Кличко передав НАБУ результати внутрішнього аудиту щодо ремонту Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро України та передав результати внутрішнього аудиту щодо ремонту Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни для розгляду та вжиття відповідних заходів.

"На доручення мера Києва Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА провів аудит діяльності Комунального некомерційного підприємства "Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як замовника робіт із капітального ремонту будівлі головного корпусу, розташованого в Оболонському районі Києва. Перевіряли на дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів під час виконання капітального ремонту в період 2023 року", - повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Аудитори виявили порушення, допущені учасниками будівництва, про що поінформували керівництво та профільні структурні підрозділи.

"Замовник робіт із капітального ремонту вже усунув порушення, що призвели до втрат на суму 820,470 тис. грн, надавши скориговану виконавчу документацію та встановивши незмонтоване раніше обладнання. Крім того, порушення, що спричинили ризик втрат на суму 102 185,066 тис. грн, замовник усунув, достроково розірвавши договір підряду на капітальний ремонт фасадів, покрівлі та заміни вікон головного корпусу", - зазначається в повідомленні.

Наразі матеріали аудиту передано до Національного антикорупційного бюро України для вжиття відповідних заходів реагування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА