Інтерфакс-Україна
15:49 23.04.2024

Унаслідок атаки БПЛА в Одесі четверо постраждалих перебувають у лікарні, двоє з них - діти - Труханов

1 хв читати
Унаслідок атаки БПЛА в Одесі четверо постраждалих перебувають у лікарні, двоє з них - діти - Труханов

Унаслідок нічної атаки безпілотниками в Одесі пошкоджені 58 квартир у 22 будинках, четверо постраждалих перебувають у лікарнях, двоє з них - діти, повідомив мер міста Геннадій Труханов.

"Наразі зафіксовано пошкодження 58 квартир в 22 будинках. Четверо людей перебувають у лікарнях, з них дві дитини 2011 та 2014 року", - написав він у телеграм-каналі у вівторок.

Як повідомив мер Одеси, на місці працюють усі служби та структури.

Раніше повідомлялося з посиланням на голову ОВА Олега Кіпера, що внаслідок нічної дронової атаки росіян в Одесі постраждали дев'ятеро осіб, четверо із них - діти 12 і 9 років і двоє малюків, яким немає й року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА