Інтерфакс-Україна
16:28 23.04.2024

Ворог атакував Полтавщину, попередньо, без жертв і постраждалих - голова ОВА

1 хв читати
Ворог атакував Полтавщину, попередньо, без жертв і постраждалих - голова ОВА

У вівторок російські війська атакували Полтавську громаду в Полтавській області, за попередньою інформацією, унаслідок обстрілу жертв і постраждалих немає, повідомляє голова обласної військової адміністрації Філіп Пронін.

"Ворог атакував Полтавщину. Звук вибуху чули в межах Полтавської громади. За попередньою інформацією, без жертв і постраждалих", - написав він у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Україна спільно з ЄС закінчили скринінг українського законодавства в межах кластера 2 "Внутрішній ринок"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА