Інтерфакс-Україна
09:12 24.04.2024

На Донеччині за минулий день через обстріли поранені семеро жителів - ОВА

1 хв читати
На Донеччині за минулий день через обстріли поранені семеро жителів - ОВА
Фото: Донецька ОВА

У Донецькій області за минулий день унаслідок російських обстрілів семеро місцевих жителів дістали поранення, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у середу вранці.

"За 23 квітня росіяни поранили 7 жителів Донеччини: 5 у Костянтинівці, 1 у Нью-Йорку і Красногорівці", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що від початку повномасштабного вторгнення РФ в області загинули 1933 місцеві жителі, 4 828 - поранені.

Загальну кількість жертв росіян на Донеччині подано без урахування Маріуполя і Волновахи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА