Інтерфакс-Україна
12:50 24.04.2024

Грузія продовжила термін перебування українців без візи до трьох років

1 хв читати
Грузія продовжила термін перебування українців без візи до трьох років

Уряд Грузії ухвалив рішення щодо продовження права громадян України на перебування в країні без візи.

Відповідну постанову розміщено на сайті уряду.

"Громадяни України мають право в'їжджати до Грузії без візи і перебувати там повний період три роки", - йдеться в тексті документа.

Зазначається, що постанова набуває чинності негайно після її опублікування і поширюється на правовідносини, що виникли з 24 лютого 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА