Інтерфакс-Україна
07:26 25.04.2024

У Середземному морі перебувають два ворожі ракетоносці із залпом до 12 ракет

1 хв читати
У Середземному морі перебувають два ворожі ракетоносці із залпом до 12 ракет

Станом на ранок четверга в акваторії Середземного моря дислокуються два кораблі-ракетоносці ВМС РФ, повідомляють ВМС України.

"У Середземному морі 7 ворожих кораблів, серед яких 2 носії крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 12 ракет", - сказано в повідомленні.

Водночас у Чорному та Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

"За добу в інтересах Росії прохід Керченською протокою здійснили в Азовське море - 25 суден, з них 8 рухалися з протоки Босфор; у Чорне море - 12 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор", - сказано в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

На Одещині світло повернули для 185 тис. абонентів – ОВА

Перемовини в Берліні продовжаться о 12:00, після цього Зеленський зустрінеться з Штайнмаєром та президентом Бундестаґу

СБУ та Нацполіція затримали ворожого агента, який готував замах на посадовця оборонного заводу в Запоріжжі

Зеленський зустрівся з президентом Фінляндії в Берліні

"Євросолідарність" ініціює зустріч з президентом для отримання інформації про мирні переговори

Президент Фінляндії зустрівся з посланцями Трампа в Німеччині, але участі в офіційних перемовинах не брав – ЗМІ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА