Інтерфакс-Україна
11:33 25.04.2024

Суд розгляне клопотання Офісу генпрокурора про передання АРМА столичного ТРЦ Gulliver

2 хв читати
Суд розгляне клопотання Офісу генпрокурора про передання АРМА столичного ТРЦ Gulliver

Шевченківський районний суд Києва 26 квітня розгляне клопотання Офісу генерального прокурора щодо передання ТРЦ Gulliver у Києві в управління Нацагентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на "Судову владу України".

Згідно з повідомленням, клопотання було подано в рамках кримінального розслідування Бюро економічної безпеки про можливе ухилення від сплати керівництвом ТРЦ майже 146 млн грн податків. Відповідну підозру директору ТРЦ Gulliver БЕБ видало у травні 2023 року.

Крім того, 9 квітня 2024 року Київський апеляційний суд задовольнив клопотання прокурора і вирішив заарештувати майно ТОВ "Три О", зокрема і торговельно-офісний центр Gulliver у столиці, зазначається в повідомленні.

Раніше в розслідуванні програми "Схеми" повідомлялося про фінансові зобов'язання компанії перед державними банками "Ощадбанк" та "Укрексімбанк" розміром 14 млрд грн, а також про дорогі покупки та поїздки за кордон під час повномасштабного вторгнення фактичного власника ТРЦ, ексвласника банку "Михайлівський" Віктора Поліщука.

Поліщук також є власником мережі побутової техніки та електроніки "Ельдорадо". Як повідомлялося, суд Києва затвердив план досудової санації "Ельдорадо" (ТОВ "Дієса"), за яким кредитори гарантовано отримають 30% вимог, 40% - після відшкодування збитків країною-агресором, ще 30% будуть списані.

Багатофункціональний комплекс Gulliver у Печерському районі столиці відкрито 2013 року, його площа 151,8 тис. кв. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021р

Окупанти просунулися у Кам'янському, Зірці, біля Андріївки, Багатиря, Неліпівки та Синьківки – DeepState

Зеленський вручив 11-річному данському волонтеру відзнаку "Майбутнє України"

З початку 2025 р. ЄС виділив додаткові EUR24 млрд на військову підтримку – Кошта

Прем'єрка Данії: Сподіваємося, що США продовжать підтримувати Україну, але якщо будуть "прогалини", маємо бути готові їх заповнити

Потрібно чинити тиск на Путіна, перегріта військова економіка Росії доходить до своїх меж - фон дер Ляєн

Україна буде готова до відкриття інших кластерів про переговори щодо вступу в ЄС пізніше цього року – Зеленський

Зеленський про розмову Трампа та Путіна: Не впевнений, що у них є багато спільних тем для обговорення

Зеленський сподівається, що у найближчі дні обговорить з Трампом підтримку США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА