Інтерфакс-Україна
11:46 25.04.2024

ДБР з'ясовує обставини вибухів у Миколаєві, внаслідок яких загинули двоє військових і травмувалися п'ятеро рятувальників

1 хв читати
ДБР з'ясовує обставини вибухів у Миколаєві, внаслідок яких загинули двоє військових і травмувалися п'ятеро рятувальників

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) встановлюють обставини вибухів у Миколаєві, внаслідок яких загинули двоє військових, а ще двоє і п'ятеро рятувальників дістали травм.

"Співробітники ДБР розслідують кримінальне провадження щодо обставин вибухів у Миколаєві та причин, що призвели до трагедії", - ідеться в повідомленні ДБР у четвер.

За попередньою інформацією, 24 квітня в Миколаєві на автомобільному паркінгу під час необережного перевантаження боєприпасів військовослужбовцями з одного автомобіля в інший сталася детонація.

"Унаслідок вибуху загинули двоє бійців і ще двоє поранені. Також загорілися автомобілі, що стояли поруч з епіцентром вибуху. Під час ліквідації пожежі стався ще один вибух, через який травмувалися п'ятеро рятувальників, які приїхали на виклик", - уточнюється в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА