Інтерфакс-Україна
12:24 25.04.2024

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про створення Держреєстру постраждалих від агресії РФ

1 хв читати
Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про створення Держреєстру постраждалих від агресії РФ

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт, що передбачає створення Державного реєстру осіб, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України.

За відповідний законопроєкт №10256 про облік осіб, життю та здоров'ю яких завдано шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, в першому читанні проголосували 295 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер, повідомила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

За її словами, шкода може виникнути внаслідок різних обставин, таких як смерть або зникнення безвісти, поранення, насильство, катування, торгівля людьми та інші.

Реєстр включатиме витрати держави на компенсацію збитків і надання соціальної підтримки.

"Ця інформація може бути використана для подання заяв до судів та міжнародного Реєстру збитків, заподіяних агресією РФ", - наголосила Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі із Зеленським Ердоган наголосить на підході Туреччини до негайного припинення вогню та початку мирних переговорів

Планів приїзду Путіна в Туреччину зараз немає, заявили в Кремлі

Генсек НАТО незадоволений рівнем делегації РФ у Стамбулі

У МЗС України відповіли на особисті випади Захарової на адресу Зеленського

Розпочалася зустріч Зеленського з Ердоганом

Керівництво держави, політики, громадські діячі у День вишиванки поширюють у соцмережах світлини у вишитому вбранні

Викрито екскерівників Запоріжжяобленерго, які завдали збитків компанії на 730 млн грн

Списки українських полонених передані Папі Римському

Консультації з Угорщиною не скасовані, а відкладені, йде пошук можливості для відновлення діалогу - Стефанішина

Міська влада звернулась до СБУ для з’ясування правових підстав та організації прихованих зйомок столичних посадовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА