Інтерфакс-Україна
08:14 27.04.2024

Уночі атаковано чотири теплоелектростанції із серйозним пошкодженням обладнання

1 хв читати
Уночі атаковано чотири теплоелектростанції із серйозним пошкодженням обладнання

Внаслідок нічної масованої атаки енергетичної інфраструктури ворог обстріляв чотири теплові електростанції "ДТЕК".

"За попередньою інформацією, на жаль, є постраждалі. Надаємо всю необхідну допомогу", - повідомила група "ДТЕК" у телеграм-каналі вранці у суботу.

За інформацією енергохолдингу, серйозно пошкоджено обладнання підприємств. У ці хвилини енергетики намагаються ліквідувати наслідки атаки.

Від початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції "ДТЕК" було обстріляно російськими агресорами понад 170 разів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА