Інтерфакс-Україна
13:34 28.04.2024

У регіонах РФ, які можуть бути вразливими для українських БПЛА, скасували паради до 9 травня - британська розвідка

1 хв читати
У регіонах РФ, які можуть бути вразливими для українських БПЛА, скасували паради до 9 травня - британська розвідка

У п'яти західних регіонах РФ, зокрема у Брянську, Курську та Бєлгороді, скасовано паради до 9 травня з міркувань безпеки, усі перераховані регіони можуть бути вразливими для ударів українських БПЛА, повідомляють у британській розвідці.

"За даними Meduza, паради на честь Дня Перемоги були скасовані в п'яти російських регіонах з міркувань безпеки. Серед них Брянська, Псковська, Рязанська, Курська і Бєлгородська області. Усі перераховані регіони розташовані на заході Росії а отже, можуть бути вразливими для ударів українських безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Напередодні торішнього параду на честь Дня Перемоги було здійснено атаку БпЛА на Кремль", - йдеться у звіті, опублікованому в неділю в соціальній мережі Х Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Також повідомляється, що в РФ скасували марш "Безсмертний полк". Натомість у період із 1 до 11 травня портрети ветеранів можна вивішувати на автомобілях і в громадських місцях, зазначено в повідомленні.

У британській розвідці зазначають, що в Росії другий рік поспіль скасовують марш "Безсмертний полк" і скорочують паради 9 травня з міркувань безпеки. Крім цього, на розрахунки російського керівництва також вплинула можливість протестів і невдоволення у зв'язку з війною проти України, які можуть відбутися в день інавгурації Путіна 7 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

В Україні судитимуть двох російських військових за вбивство та жорстоке поводження з цивільними в Бучі

Лист про наміри приєднатися до нової "Коаліції РЕБ" підписали 11 держав - Умєров

Міністр оборони Британії: планування "Коаліції охочих" якісне, ЄС не є його частиною

Україна повернула ще двох українських підлітків з тимчасово окупованих територій та території РФ – Єрмак

Шмигаль: найближчими тижнями посилимо діалог з ЄС щодо "торговельного безвізу"

Поліція повідомила про підозру 18-річному буковинцю, який до смерті забив свою жінку

У Києві викрито схему виїзду в ЄС за $15 тис.

"Нова пошта" попередила про можливу затримку вантажів через негоду

Українські виробники компонентів зброї можуть отримати грант до 8 млн грн на створення та розширення виробництва - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА