Інтерфакс-Україна
07:57 02.05.2024

Черговий обстріл Одеси ще раз доводить важливість постачання Україні систем ППО

1 хв читати
Черговий обстріл Одеси ще раз доводить важливість постачання Україні систем ППО

Черговий обстріл Одеси російською балістикою ще раз доводить важливість надання Україні систем ППО, заявила посол США в Україні Бріджит Брінк.

"Сьогодні вночі сталася чергова жахлива атака Росії на Одесу із застосуванням балістичних ракет, унаслідок якої постраждав склад, що відправляє товари по Україні, та було поранено 13 осіб. Це ще раз говорить про важливість протиповітряної оборони для здатності України захистити себе від російських атак", - написала вона в соцмережі Х.

Як повідомлялося, РФ здійснила ракетний обстріл Одеси балістикою, відомо про 13 постраждалих, повідомив глава ОВА Олег Кіпер.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відреагував на стрілянину в активіста Чарлі Кірка

Польща буде користуватися українським досвідом тренування в евакуації школярів, якщо буде така потреба

Навроцький про розмову з Трампом: Вона є частиною серії консультацій та підтвердила єдність країн

Росіяни вдарили по відділенню "Укрпошти" на Донеччині

Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

У центрі Києва у четвер діятимуть обмеження дорожнього руху через прибуття іноземних делегацій

Спецпредставник Келлог був на шляху до Польщі під час вторгнення російських безпілотників

МЗС ПАР закликало до дотримання міжнародного права у війні Росії проти України

Україна пропонує партнерам спільно захищати повітряний простір - Зеленський

Зеленський: Нам треба працювати над спільною системою ППО та створити дієвий повітряний щит над Європою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА