Інтерфакс-Україна
16:24 02.05.2024

У Мукачеві відкрили Центр рекрутингу української армії

1 хв читати
У Мукачеві відкрили Центр рекрутингу української армії

У Мукачеві Закарпатської області відкрили 20-й в Україні Центр рекрутингу української армії.

Як повідомляє Мукачівська міська рада, Центр розташований у приміщенні ЦНАПу за адресою: площа Духновича, 2. Графік роботи центру: з понеділка до четверга з 8:00 до 18:00, у п'ятницю з 8:00 до 15:00, у суботу з 9:00 до 15:00.

Для зв'язку з центром слід скористатися номером телефону +38 050 372 30 00. Електронна пошта: [email protected]

"У рекрутингових центрах не видають повісток, тут громадяни можуть отримати інформаційно-консультаційні послуги стосовно служби в Збройних силах та, за бажанням, зареєструватися на службу у військову частину та посаду за своїм вибором. Центр також надає інформацію про вакансії у Збройних силах України, Національній гвардії та Державній прикордонній службі України", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

Центр рекрутингу української армії в Мукачеві - це частина мережі центрів, яку створює Міністерство оборони України у співпраці з місцевими органами самоврядування та місцевою владою.

Для отримання додаткової інформації про вакансії в Силах оборони можна відвідати сайт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Третій армійський корпус цілком знищив механізовану колону окупантів біля Ставків під Лиманом

Проєкт нового правопису української мови розглянуть до кінця 2025 року - Стефанчук

Понад 600 тис. українців отримають продовження відстрочок автоматично - Свириденко

Двоповерховий автобус вперше вийде на київський маршрут на вихідних в тестовому режимі

Прокуратура уточнила кількість жертв атаки на Херсон – загинули дві жінки, а не три як повідомлялося раніше

Україну запросили приєднатися до Конвенції про боротьбу з підкупом іноземних чиновників – нардеп Іонушас

УЗ планує оголосити результатитендеру на вантажні електровози подвійного струму ще цього року

Ворог намагався атакувати потяг безпілотником на під'їзді до ст. Краматорськ – УЗ

Дані щодо інфляції у США за жовтень, імовірно, не вийдуть через шатдаун - Білий дім

Двоє людей шпиталізовані внаслідок вибуху невідомого пристрою у Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА