Інтерфакс-Україна
18:57 02.05.2024

Ми все зробимо для того, щоб Китай узяв участь у Саміті миру - Єрмак

1 хв читати
Ми все зробимо для того, щоб Китай узяв участь у Саміті миру - Єрмак
Фото: Офіс Президента України

Саміт миру у Швейцарії покликаний зафіксувати, що війну потрібно зупинити й повернути справедливий мир на українську землю, вважає глава Офісу президента Андрій Єрмак.

"Це чітка фіксація того, що війну потрібно зупинити, потрібно повернути справедливий мир на українську землю, звернути увагу на міжнародне право, статут ООН. І, безумовно, це консолідація відповідальних країн щодо подальшої підтримки України", - сказав він в ефірі телемарафону в четвер.

За його словами, запрошення розіслано більш ніж 150 країнам і міжнародним організаціям.

"Росії справді не буде на Саміті миру у Швейцарії, це наша принципова позиція", - наголосив Єрмак. Водночас, за його словами, "ми все робимо для того, щоб Китай був. Китай дуже важливий, і постійно ведуться на різних рівнях за участю наших партнерів консультації. Ми зробимо все для того, щоб Китай був присутній".

Говорячи про "справедливий мир", Єрмак сказав, що це "наша незалежність, наша територіальна цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів, наш суверенітет, повернення всіх наших людей, всіх наших полонених, всіх наших незаконно депортованих дітей, це відповідальність країни-агресора, це подолання криз, які створив агресор на нашій землі й створив узагалі у світі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА