Інтерфакс-Україна
10:50 03.05.2024

Матеріали до 2-го читання законопроєкту про заборону афілійованих із РПЦ організацій оприлюднять після юрекспертизи

2 хв читати
Матеріали до 2-го читання законопроєкту про заборону афілійованих із РПЦ організацій оприлюднять після юрекспертизи

Порівняльну таблицю до другого читання законопроєкту про неприпустимість діяльності в Україні релігійних організацій, афілійованих із Російською православною церквою (№ 8371), оприлюднять після проведення юридичної експертизи згідно з Регламентом, пояснили у пресслужбі Апарату Верховної Ради у відповідь на звинувачення в затягуванні її публікації.

"Відповідно до Регламенту Верховної Ради України, законопроєкти до другого читання оприлюднюються на офіційному вебсайті Верховної Ради України після того, як вони пройдуть юридичну експертизу. Згідно з Регламентом, кінцевий варіант порівняльної таблиці для розгляду парламентом у другому читанні готує його профільний комітет, після чого передає її головному юридичному управлінню Апарату Верховної Ради України, який і проводить таку експертизу", - йдеться в заяві пресслужби на сайті парламенту.

У пресслужбі розповіли, що кінцевий варіант порівняльної таблиці до законопроєкту № 8371 обсягом 917 сторінок для проведення юридичної експертизи було надано головному юридичному управлінню комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики 1 травня 2024 року о 16:30.

"Станом на 3 травня 2024 року порівняльна таблиця до зазначеного законопроєкту опрацьовується у головному юридичному управлінні, після чого вона буде оприлюднена на офіційному вебсайті Верховної Ради України як законопроєкт, що підготовлений згідно з Регламентом для розгляду парламентом у другому читанні", - наголошується в заяві.

Раніше в деяких українських медіа з'явилася інформація, що Апарат Верховної Ради нібито затягує оприлюднення матеріалів до другого читання урядового проєкту закону про внесення змін до деяких законів щодо діяльності в Україні релігійних організацій (№ 8371).

Верховна Рада ухвалила в першому читанні цей законопроєкт 19 жовтня 2023 р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив оновити керівництво ФДМУ, АРМА, НКРЕКП, Держатомрегулювання та Деженергонагляду

Україна та Європа підготували нові сильні домовленості щодо зміцнення ППО – Зеленський

У Києві з 17 до 21 листопада змінять маршрути деяких трамваїв через ремонт колій

В "Дії" вже подано понад 2,5 млн заявок на зимову підтримку, Зеленський анонсував старт подачі через "Укрпошту"

Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

Свириденко: Уряд перевіряє працівників АРМА і ухвалює кадрові рішення щодо тих, хто фігурує в матеріалах НАБУ

Внаслідок ворожого удару по житловому сектору на Сумщині травмована людина

Бельгія засуджує масові атаки Росії на Україну та удар по посольству Азербайджану

Ворог атакував енергообʼєкти та інфраструктуру на Чернігівщині

Зеленський доручив оновити керівництво ключових енергетичних і майнових інституцій України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА