Інтерфакс-Україна
13:40 03.05.2024

В Угорщині від ножового поранення загинув українець, підозрюваного у злочині затримали - МЗС України

1 хв читати
В Угорщині від ножового поранення загинув українець, підозрюваного у злочині затримали - МЗС України

За інформацією посольства України в Угорщині, внаслідок ножового поранення загинув громадянин України 1975 року народження, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі Міністерства закордонних справ України.

"Інцидент стався внаслідок сварки в гуртожитку для працівників автотранспортної компанії. Громадянина Казахстану, підозрюваного у скоєнні зазначеного злочину, затримано. Тривають слідчі дії", - розповіли в МЗС.

Посольство встановлює зв'язок із родичами загиблого та перебуває в постійному контакті зі слідчими органами Угорщини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров: РФ лише сьогодні передала "свій документ" щодо припинення вогню, матимемо тиждень на його вивчення

У Стамбулі погодили формулу обміну всіх на всіх по двох категоріях - ГУР

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

МЗС Туреччини: переговори РФ і України не були негативними

Умєров: подальші переговори з РФ матимуть сенс лише, якщо буде підготовка на рівні лідерів, пропонуємо наступну зустріч наприкінці місяця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Україна та РФ домовилася про обмін полоненими - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА